O klinice

CHARME CLINIQUE to jedna z najnowocześniejszych klinik stomatologicznych w Europie. Na potrzeby pacjentów odpowiada interdyscyplinarna grupa specjalistów podchodzących do swojej pracy z zamiłowaniem i pasją, ale przede wszystkim z profesjonalizmem. Wykorzystując zdobytą wiedzę i traktując indywidualnie każdego pacjenta zapewniają im w komfortowych warunkach opiekę na najwyższym poziomie. Zespół dokłada wszelkich starań, aby jakość świadczonych usług odpowiadała światowym standardom, zgodnie ze wskazaniami i aktualnymi doniesieniami naukowymi.

CHARME CLINIQUE to wyjątkowe miejsce. Jej właściciele zadbali, aby każdy pacjent czuł się tutaj komfortowo i bezpiecznie. Ciepłe  prowansalskie wnętrza zapewniają relaks i wyciszenie po trudnych często zabiegach. Profesjonalna opieka, wyjątkowa amosfera sprawiają, że wizyta w CHARME CLINIQUE to znacznie więcej niż tylko odwiedzenie gabinetu stomatologicznego.

KLINIKĘ WYRÓŻNIA

Kompleksowość usług
Nowoczesne wyposażenie odpowiadające światowym standardom oraz zespół specjalistów o wysokich kwalifikacjach reprezentujących wszystkie dziedziny stomatologii  zapewnia możliwości kompleksowego rozwiązywania problemów związanych z chorobami jamy ustnej u dzieci i dorosłych. Indywidualne podejście do każdego pacjenta, jego potrzeb i oczekiwań gwarantuje wdrożenie najbardziej odpowiedniego postępowania.

Nowoczesne wyposażenie kliniki
Klinika wykorzystuje zaawansowane technologie i sprzęt medyczno-diagnostyczny na najwyższym światowym poziomie. 

Radiologia w wersji cyfrowej:

- zdjęcia wewnątrzustne wykonywane techniką radiografii dające możliwości diagnozowania pojedynczych zębów,
- zdjęcia pantomograficzne przedstawiające aktualny stan całego uzębienia bardzo pomocne w planowaniu leczenia,
- zdjęcia tomograficzne niezbędne w procesie leczenia implantologicznego, rozwiązywaniu wątpliwości diagnostycznych w chirurgii stomatologicznej i w innych dziedzinach.

Endodoncja wykonywana z użyciem mikroskopu, endometru, rentgena i profesjonalnych urządzeń do opracowania i wypełniania kanałów korzeniowych zapewnia przewidywalność i trwałość efektu leczenia.

Gabinet chirurgiczny z możliwością wykonywania zabiegów w znieczuleniu ogólnym z własnym zapleczem technicznym, wyposażony w unit chirurgiczno – implantologiczny i nowoczesne ultradźwiękowe urządzenie do chirurgii kostnej.

Unity dentystyczne wyposażone w kamery wewnątrzustne, bardzo przydatne przy planowaniu i uzgadnianiu leczenia z pacjentem, ergonomiczne i wyposażone we wszystkie systemy pozwalające na utrzymanie perfekcyjnej higieny .

Dbałość o bezpieczeństwo pacjenta
Pacjent, który decyduje się na leczenie w CHARME CLINIQUE może być pewien nie tylko fachowej ale także w pełni bezpiecznej opieki ze strony zespołu kliniki.

Sprzęt, na którym pracują lekarze i higienistki spełnia wszystkie warunki bezpieczeństwa, zarówno od strony mechaniczno-elektrycznej jak i w aspekcie zapewnienia najwyższych standardów higienicznych.

Dużą wagę przywiązuje się do postępowania antyseptycznego. Przygotowanie narzędzi odbywa się w profesjonalnie zorganizowanym i wyposażonym dziale sterylizacji, w którym przeprowadzana jest też szczegółowa i wielopoziomowa kontrola jej skuteczności.

Specjalnie przygotowana i wyposażona została także sala chirurgiczna. Posiada ona własne zasilanie awaryjne oraz separację prądu zapewniającą bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów.

Nasza pasja, zdobyta wiedza oraz  doświadczenia zgromadzone w trakcie wieloletniej praktyki w połączeniu z najnowocześniejszymi, światowymi technologiami są podstawą profesjonalnego leczenia w Charme Clinique.